Volvo V90 makinë e pasur e parkuar në rrugicë pranë një shtëpie moderne

GJITHANSHMËRI E BUKUR

Volvo V90

I sofistikuar, i bukur dhe praktik

Pamje e përparme e Volvo V90 duke u drejtuar rrugëve me kalldrëm

Arti i shkathtësisë

Fleksibile  dhe e bukur, me një ndarje të madhe të ngarkesës dhe një kabinës që bashkon  materiale të kushtueshme dhe dizajn të pazbuluar . Kjo është makina e pasurisë e përsosur.

VOLVO V90 ME PAMJE 360°

Merr një dukje më të përafërt

Eksploro dizajnin e brendshëm dhe të jashtëm të Volvo V90 me pamjen tonë interaktive 360°.

TapToExplore
360view Backto360view
v90_low90_360experience

Volvo V90 theksimet

Pamja e parë e tre tremujorëve të një Volvo V90 me një pamje qyteti  në sfond
Elegancë e pastër skandinave

Me linja të pastra, detaje të bukura dhe përmasa të fuqishme, V90 ka pamjen e sigurt dhe elegante që është shenjë dalluese e dizajnit modern skandinav.

Pamje e brendshme e hapsirës ulëse në Volvo V90
Klasa e parë për pesë ulëse

Gjithkush ulet në luks në V90, falë pesë vendeve të dizajnuara me kujdes, materialeve të kushtueshme dhe opsionit të një çati panoramike që banon në kabinën në dritë natyrore.

Volvo V90, me derën e pasme të hapur dhe vendet e pasme palosur rrafsh
E mbushur me shkathtësi

Me një hapësirë ​​ngarkese prej 560 litërsh që shtrihet në 1526 litra me prapa të prapambetura, V90 bën punën e lehtë të ngarkimit dhe mbajtjes.

Pamje nga ana e përparme e Volvo V90
Përgjigje e fuqishme

V90 ka fuqi të përshtatë praninë e saj me motorët e avansuar dhe modelet e motorëve hibrid T8 Twin Engine plug-in hybrid.

Shikoni të gjitha specifikimet

Bëje atë për vete

Krijoni V90 tuaj perfekt . Zgjidhni nga gama e gjërë ngjyrash, specifikash dhe pajisje.

Ndërtoni automjetin tuaj personal

Pamje anësore e një Volvo V90 të bardhë në një rrugë pranë detit

V90 modeli

Eksploro modelin V90

Zbuloni se cili nga nivelet e V90 ju përshtatet më tepër

Krahaso llojet
Volvo V90 Momentum trim
Momentum

PREMIUM

 Volvo V90 Cross Country trim
Cross Country

AVENTURË

ZBULO V90

Merrni hapin tuaj të ardhshëm

Pamje nga ana e përparme e Volvo V90 Inscription
Ndërtoni automjetin tuaj personal

Krijo Volvo V90 me specifika tuaja personale

Volvo V90 me kulm nga xhami i parkuar përderisa një grua po i afrohet
V90 test drive

Çdo gjë pas timonit të V90

Portret i një shoferi në Volvo V90
Informacione mbështetëse

Gjeni manuele, artikuj mbështetës dhe si të inçizoni për V90