Seria 40

Duke filluar nga 29,900 EURO

Volvo e Re XC40

Zgjedhja e një e automjeti është një moment i rëndësishëm dhe emocionues. Por kur zgjidhni Volvo do të thotë të hyni në një botë, ku cilësia e jetës është në qendër të gjithçkaje.

XC40 D3 2.0 Diesel 150 KF MT6
FILLON ME VETËM 29.900 EURO
ME KËSTE MUJORE PREJ 325 EURO

Shpallur “Makina e vitit” tashmë bëhet e prekshme nga të gjithë. Volvo XC40 vjen me një dizenjo të pakrahasuar, komoditet absolut dhe me një nivel të lartë sigurie, që vetëm mjetet Volvo e ofrojnë.

Porositja e katalogut

Shkarko Ofertën

Test drive

Dëshiroj ofertën

E MERRNI TANI ME 3 KËSTE VJETORE NGA 9,900€

Volvo V40 Style

Volvo V40 është një limuzinë-kombi me aq shumë karakter, saqë do t'ju magjepsë pa fjalë të tepërta. Ngazëllon me pamjen e jashtme madhështore, shkathtësinë e saj, shumëllojshmërinë e interiorit dhe teknologjinë inteligjente. Me ofertën tonë të kufizuar, ajo do t'ju ngazëllojë edhe më shumë. Mirë se erdhët në botën Volvo.

Kambio Automatike, Sedilje Lëkure, Fenerë LED me Kthim Automatik , Klimatizator Automatik me dy Zona Temperature, Sensus Connect, Audio 180W, Ekran 7“, DVD-Player, Keyless Drive, Pilot Parkimi me Sensorë Para dhe Pas, Xhama të Errët, Sistem Alarmi , Ndricim ‘’High Level’’ i Ambjentit te Brendshëm, Larës Fenerësh

Porositja e katalogut

E MERRNI TANI ME 3 KËSTE VJETORE NGA 8,800€

Volvo V40 A Edition

Volvo V40 është një limuzinë-kombi me aq shumë karakter, saqë do t'ju magjepsë pa fjalë të tepërta. Ngazëllon me pamjen e jashtme madhështore, shkathtësinë e saj, shumëllojshmërinë e interiorit dhe teknologjinë inteligjente. Mirë se erdhët në botën Volvo..

Kambio Automatike, Fenerë LED, Klimatizator Automatik, Audio 180W CD-Player, Ekran 5“, Sensorë Parkimi Prapa, Ekran Dixhital TFT 8” për Instrumentat.

Porositja e katalogut