Oferte servisi

Oferte Servisi

Merreni me vete te sigurt Volvon tuaj

A e merrni makinen tuaj me vete gjate pushimeve? Atehere ne ju sugjerojme te kontrolloni nese cdo gje eshte ok me funksionimin e automjetit tuaj. Edhe pse ju mund te keni besim te Volvo, nje kujdes paraprak eshte gjithnje i keshillueshem ne rast se ndermerrni udhetime te gjata – dhe me siguri ju nuk doni ti kaloni pushimet tuaja krahe nje makine te prishur.

Ne menyre qe ti bejme pushimet tuaja sa me komode, ne kemi pergatitur nje oferte servisi me cmim te reduktuar ku ofrojme:

  • Kontroll total i makines 15 Euro
  • 30 % ulje ne ferrota , disqe frenash dhe fshirese xhamash
  • 20% ulje ne solucionin lares te xhamave
  • 15% ulje ne paketen e kujdesi te lekures te tapicerise

Oferta jone eshte e vlefshme deri ne fund te 30. 06. 2019.

Aplikoni per sherbimin